• This project has received funding from the European Union’s Horizon 2020 research and innovation programme under grant agreement No. 875406

Urška Smrke, Univerza v Mariboru, FERI, partner v programu PERSIST H2020 je sodelovala na mednarodni konferenci InnoRenew CoE 2020. Glavna tema konference je bila „Vključevanje trajnosti in zdravja v stavbe z obnovljivimi materiali“ in povezave s kakovostjo življenja. Med dogodkom je imela Urška Smrke, asistentka na Univerzi v Mariboru predstavitev: aspekti stanovanjskega okolja: sistematični pregled. To predstavlja sestavni del splošne kakovosti življenja in je zato zelo povezano s trenutno študijo PERSIST H2020 o PREMs/PROMs za paciente. Razpravljalo se je o temi, kako razviti vprašalnike za samoocenjevanje, ki bi vključevali več področij kakovosti življenja (tj. fizično, psihološko itd.).

Zbornik povzetkov

Zbornik postrov

Spremljajte nas na tej Persist povezavi

• Supported languages